tekst

Goddvalley Triathlon Przechlewo 2018

Goddvalley Triathlon Przechlewo 2018

 

Z przyjemnością Informujemy, że w dniu 25-sierpnia-2018 roku w miejscowości Przechlewo nad jeziorem Końskie odbędzie się kolejna edycja Goodvalley Triathlon Przechlewo. Nasze stowarzyszenie w sobotę 25 sierpnia podczas Goodvalley Triathlon Przechlewo 2018 wraz z RCKiK Słupsk przeprowadzi akcję zbiórki krwi. Będzie również możliwość zapisania się do grona dawców szpiku kostnego w specjalnie do tego przygotowanym stoisku  wraz z DKMS. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w wydarzeniu oraz do mobilnego punktu poboru krwi, który będzie zlokalizowany na terenie OSiR w Przechlewie. Link do wydarzenia : Goodvalley Food Triathlon

Serdecznie zapaszmy również na inne cykliczne wydarzenia związane z poborem krwi organizowane przez nasze stowarzyszenie.

Partnerzy: